Toogdienst op Bacwalde

 

In het begin van elk seizoen worden alle spe(e)l(st)ers van de dames, junioren (vanaf het jaar waarin ze 18 worden), senioren en veteranen en ook enkele vrijwillige kandidaten ingedeeld in een aantal tapteams. Elk tapteam heeft een verantwoordelijke die als taak heeft voor enkele weekends per seizoen de toogdienst te verzorgen met zijn tapteam.
De verantwoordelijke verzorgt binnen zijn team alle communicatie over de planning.
Hieronder vind je de indeling en verantwoordelijken van de tapteams voor het seizoen 2018-2019, als ook de verdeling van de weekends.

Als teamlid ben je verplicht je toogdienst te vervullen.
Afzeggen is niet mogelijk, een vervanger zoeken wel maar elke vervanging/wijziging dient tijdig gemeld te worden aan de verantwoordelijke.
Bij het niet opdagen voor een toogdienst, zal men door het dagelijks bestuur een straf opgelegd krijgen.
De eerste keer dat men niet opdaagt, wordt men sportief geschorst voor 1 speeldag en krijgt men een nieuwe toogdienst opgelegd. De coach zal op de hoogte gesteld worden van deze (interne) schorsing.
Vanaf de  eventuele 2de keer niet opdagen zal de spe(e)l(st)er door het dagelijkse bestuur uitgenodigd worden om uitleg te verschaffen en vervolgens zal er een gepaste sanctie getroffen worden in de vorm van sportieve schorsingen, extra toogdiensten of in het ergste geval uitsluiting uit de club (bij hardnekkig niet opdagen).
Een teamverantwoordelijke zal elk geval van niet opdagen melden aan het dagelijks bestuur.


 

 

 

Planning teams en verantwoordelijke


2018 - 2019

Team 1

Team 2

Team 3

Robby Van Wert

Stijn Sabo

Bram Aertgeerts

0496 / 69.69.31

0475 / 62.03.15

0473 / 69.58.13

Weekend 1

31/8-2/9

7-9/9

14-16/9

Weekend 2

9-11/11

26-28/10

23-25/11

Weekend 3

8-10/3

15-17/3

1-3/2

 

 

 

 

 

Team 4

Team 5

Team 6

Jan Simons

Johan Thys

Karel Merckx

0474 / 35 59 68

0477/35.34.07

0498/01.65.61

Weekend 1

21-23/9

19-21/10

2-4/11

Weekend 2

30/11-2/12

11-13/1

18-20/1

Weekend 3

29-31/3

22-24/2

5-7/4

 

 

 

 

 

Team 7

Team 8

Team 9

Sven Busschots

Jeroen Somers

Katia Claessens

0478 / 23.19.53

0474 / 21.59.49

0475/22.20.68

Weekend 1

28-30/9

16-18/11

5-7/10

Weekend 2

25-27/1

26-28/4

8-10/2

Weekend 3

12-14/4

 

Bekerwedstrijden

 

 

 

 

 

Team 10

 

 

Erik Somers

 

 

0494/78.21.76

 

 

Weekend 1

12-14/10

 

 

Weekend 2

15-17/2

 

 

Weekend 3

22-24/3

 

 

         


 

1

D'HAEN

Leslie

 

4

BRYON

Hanne

1

GABRIELS

Mathias

 

4

CROLLET

Kobe

1

GYSBRECHTS

Mattis

 

4

CUYPERS

Stijn

1

PEETERS

Guy

 

4

GYSBRECHTS

Robbe

1

PITTOORS

Jonas

 

4

GYSBRECHTS

Siemon

1

RAES

Michael

 

4

SABO

Maarten

1

ROBINET

Kobe

 

4

SIMONS

Jan

1

THOMASSEN

Johan

 

4

STORMS

Peter

1

VAN HAESENDONCK

Gilles

 

4

VAN DE PERRE

Max

1

VANSTRAELEN

Lotte

 

4

VAN GEHUCHTEN

Ben

1

VAN ROMPAEY

Robbe

 

4

VAN GORP

Koen

1

VAN WERT

Robby

 

4

VAN GYSEGEM

Emiel

1

VANSTRAELEN

Stefan

 

4

VAN NUIJS

Alexander

1

WENSELEERS

Nils

 

4

VRINTS

Alexander

1

WOUTERS

Koen

 

4

WOUTERS

Bert

2

BALFOORT

Kaat

 

5

BAL

Luc

2

BEECKMAN

Maxim

 

5

BRYON

Jente

2

CORSMIT

Tim

 

5

CEULEMANS

Joris

2

DOM

Tobias

 

5

CHANTRAIN

Bart

2

LOBELLE

Arthur

 

5

GOOSSENS

Hendrik

2

PAWLY

Anthony

 

5

MERCKX

Jan

2

RAMONDINO

Dimitri

 

5

NAENEN

Mathias

2

SABO

Stijn

 

5

PITTOORS

Stephan

2

SEBRECHTS

Michiel

 

5

ROELANTS

Sam

2

VAN AKEN

Thijs

 

5

RUTTEN

Joppe

2

VAN DEN BERGH

Jef

 

5

SOMERS

Bram

2

VAN DEN BERGH

Marie

 

5

THIJS

Johan

2

VAN HOOF

Johan

 

5

VAN DEN BROECK

Michael

2

VAN LOOCK

Jessie

 

5

VAN PEER

Dorien

2

VERBRUGGHE

Vincent

 

5

WESTELINCK

Ken

3

AERTGEERTS

Bram

 

6

COOREMAN

Nils

3

BERTELS

Michael

 

6

CORSMIT

Lotte

3

CELIS

Tim

 

6

DIELTJENS

Tibo

3

HERMANS

Yente

 

6

DRIESEN

Bert

3

JOOSSEN

Kristof

 

6

LEMMENS

Jef

3

LUYTEN

Dries

 

6

LEMMENS

Rien

3

MARICHAL

Victor

 

6

LIEKENS

Viktor

3

SCHOONVLIET

Bert

 

6

MERCKX

Karel

3

SIMONS

Steven

 

6

NYS

Roel

3

TIMMERMAN

Charles

 

6

SCHOEPEN

Dries

3

VAN AMMEL

Bert

 

6

SCHOEPEN

Frank

3

VAN DAM

Thomas

 

6

SIMONS

Walter

3

VAN THILLO

Kris

 

6

VAN ECHELPOEL

Simon

3

VOETS

Stef

 

6

VAN LOON

Eddy

3

WILDIERS

Nathalie

 

6

VERCAMMEN

Bert


 

7

BRYON

Nancy

 

9

CLAESSENS

Katia

7

BUSSCHOTS

Sven

 

9

COOYMANS

Thomas

7

DE SCHUTTER

Camiel

 

9

KEERSMAEKERS

Jonas

7

GEERTS

Robbe

 

9

LAMBRECHTS

Maarten

7

HERMANS

Yannick

 

9

LENDERS

Guy

7

MARANNES

Jonathan

 

9

MINNE

Silke

7

MERCKX

Anne

 

9

NYS

Fedor

7

MERCKX

Lode

 

9

PATTEET

Benny

7

MORTELMANS

Lore

 

9

PAUWELS

Nicolas

7

REYNDERS

Bart

 

9

PLATINI

Michael

7

VAN DEN BOS

Dennis

 

9

ROSCAM

Wout

7

VAN DEN BROECK

Jeroen

 

9

SEL

Tom

7

VAN HOOF

Mats

 

9

VAN LAER

David

7

VAN LAETHEM

Sven

 

9

VERELST

Roel

7

VAN REETH

Kevin

 

9

VOET

Floor

8

BOUTE

Lucas

 

10

AERTGEERTS

Bjorn

8

CEULEMANS

Glenn

 

10

COLLIER

Jurgen

8

DE CLERCQ

Dirk

 

10

CREMERS

Andy

8

HERMANS

Mathias

 

10

DIELTJENS

Stefan

8

HOEFKENS

Fien

 

10

DOMS

Bruno

8

KEERSMAEKERS

Sander

 

10

NAULAERTS

Jan

8

LEYN

Pieter

 

10

PERIANEZ BOLANOS

Jonathan

8

SOMERS

Aaron

 

10

SCHOONVLIET

Elia

8

SOMERS

Jeroen

 

10

SOMERS

Erik

8

THYS

Peter

 

10

VAN DEN BOGAERT

Melina

8

TIELEMANS

Jens

 

10

VAN GANSEN

Maarten

8

VAN DEN BLEEKEN

Ethan

 

10

VAN KERCKHOVEN

Beau

8

VANGENECHTEN

Bert

 

10

VANOYSTAEYEN

Ruben

8

VERCAUTEREN

Gert

 

10

WILLEMS

Michiel

 

 

 

 

10

WOUTERS

Ivo

 

  1.